Bezbolestná liposukce Liberec

Bezbolestná liposukce, masáže Liberec

Nemáte FLASH prohlížeč.

Novinky


pondělí, 30 listopadu 2015
Připravili jsme pro Vás luxusní VÁNOČNÍ POUKAZY, kterými můžete potěšit své blízké! Více informací Vám rádi poskytneme na tel. čísle 723 351 620. Celý článek...

neděle, 28 června 2015
Speciální balíčky, které se vyplatí!
Nechte se hýčkat a přijďte relaxovat! Dopřejte si pravidelný odpočinek. Speciální balíčky naleznete v sekci Masáže a Wellness -> CENÍK.
Celý článek...

Všechny novinky...
O nás Tisk Email

Hledáte odpočinek a úlevu od svých bolestí?
Dopřejte si některou z blahodárných masáží, které Vám nabízíme s naší mnohaletou tradicí!

Masáže jsou považovány za jeden z vůbec nejstarších léčebných prostředků užívaných již po tisíciletí k odstranění bolesti, nastolení dobré nálady a k zotavení svalstva.

Přijďte si odpočinout do našeho salonu v prostředí libereckého Aquaparku. Můžete využít příjemné relaxační a regenerační masáže, které se staly velmi oblíbenými, jako například speciální detoxikační medová masáž, relaxační čokoládová masáž, masáž lávovými kameny (hot stones), rašelinové zábaly a zábaly čokoládové. Nabízíme i sportovní masáže.

Náš profesionální přístup ke každé masáži se následně odráží ve spolupráci s mnoha sportovními kluby jako je např. FK BAUMIT JABLONEC 97 nebo účast na mistrovství světa v cyklistice ve spolupráci s firmou SIXTUS.

Dále jsme si pro Vás připravili bezbolestnou liposukci!
Veškeré informace naleznete v navigaci - BEZBOLESTNÁ LIPOSUKCE.


 

 
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací