Bezbolestná liposukce Liberec

Bezbolestná liposukce, masáže Liberec

Nemáte FLASH prohlížeč.

Novinky


pondělí, 02 prosince 2019
Nové webové stránky
Rozšířili jsme pro Vás nabídku služeb, více informací naleznete na našich nových webových stránkách. Využijte možnost objednat se přes náš on-line rezervační...
Celý článek...

Všechny novinky...
Masáže a wellness terapie Tisk Email

RELAXAČNÍ A ZÁŽITKOVÉ TERAPIE

Nabízíme Vám masáž zad a šíje; masáž horních nebo dolních končetin; celotělovou masáž; Ájurvédskou masáž hlavy; reflexní masáž chodidel; medovou detoxikační masáž; čokoládovou relaxační masáž či masáž lávovými kameny.

KLASICKÉ MASÁŽE

Masáže jsou nejstarším léčebným prostředkem užívaným již po tisíciletí k odstranění bolesti, nastolení dobré nálady a k zotavení svalstva. Představují tedy vhodné obohacení péče o lidské tělo a jeho zdraví.
Jsou velmi prospěšné a mají řadu příznivých účinků! V současné době plné stresu a pracovního vypětí se stávají neodmyslitelnou součástí relaxace.
První z pozitivních účinků spočívá ve zlepšení prokrvení, tím se urychluje přísun kyslíku a živin a současně dochází ke zvýšenému odplavování odpadních látek zadržovaných ve svalech. Masáže urychlují celkovou regeneraci organismu. Kromě fyzického působení mají také velmi blahodárný vliv na naši mysl. Dochází k celkovému uvolnění, odstranění únavy a stresu, který je v dnešní hektické době mnohdy příčinami ztuhlého a bolavého svalstva zejména v oblasti šíje a ramen.
Pravidelnou masáží se snižuje nahromaděné napětí a staženým bolavým svalům se zpět navrací jejich pružnost. Po masáži se klient cítí mnohem spokojenější a pozitivnější a má více energie.

DETOXIKAČNÍ MEDOVÁ MASÁŽ ZAD

Med se již po tisíciletí používá jako přírodní léčebný prostředek a to nejenom jako součást stravy, ale i při zevní aplikaci ve formě masáží. Při terapii se jedná o přírodní tekutý med bez chemických přísad. Med se nanese na pokožku a specifickými hmaty se tělo masíruje. Tímto způsobem jsou vysávány toxické látky, které se ukládají hluboko v tělesných tkáních kolem páteře a přesouvají se na povrch pokožky. Struktura a barva medu při masáži se mění podle druhu a množství vyloučených toxinů.

RELAXAČNÍ ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ

Čokoládová masáž

Výjimečnost čokolády byla známá již před více jak 2000 lety. Kakao zabraňuje pronikání volných radikálů. Je harmonizující a jemně stimulující. Theobromin obsažený v kakau působí (podobně jako kofein) na cévní zakončení v kůži a aktivuje látkovou výměnu.
Čokoláda dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopaminu a uvolňovat endorfiny a serotonin, zdroje štěstí. „čokoterapii“ si musí dopřát všichni ti, kteří potřebují akutně zlikvidovat dlouhodobě nashromážděný stres a únavu.

 

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY

Lávové kamenyMálokterá masáž dokáže navodit takové pocity jako pravě  masáž horkými kameny. Proto je ve světě tak žádaná.
Určitě si dokážete představit příjemné teplo lávových kamenů, které svojí vibrací a teplem ovlivňují energetické dráhy v těle, působí blahodárně na mysl a perfektně uvolňují zatuhlé svaly.

 

 

JEDINEČNÉ WELLNESS A SPA TERAPIE

THALASPA - PROGRAM RELAX

___________-124jpg.jpg

Program RELAX se skládá z očištění těla mořskou solí, zábalu z mořského bahna, relaxační masáže olejem z révových zrnek a výhonků pšenice a závěrečné péče zvláčňující emulzí.

Očišťující mořská sůl obsahuje rozdrcenou mořskou sůl, bohatou na rostlinný hořčík ; mikroskopické řasy Laminaria, bohaté na mikro prvky a minerály a rozmarýnový olej, očišťující a tonizující pokožku. Smíchaná s masážním olejem mořská sůl výborně odstraňuje odumřelé buňky a současně nasycuje pokožku potřebnými minerály. Odvádí toxiny a čistí pokožku, odlupuje, odstraňuje nečistoty a mrtvé buňky, hluboce čistí póry, zvyšuje nasycení tkání pokožky kyslíkem, připravuje pokožku k následující léčbě. Vyvinuté zvlášť pro zeštíhlení postavy.

Zábaly obsahují vysoké procento Mořského bahna, které je bohaté na minerální látky a soli. Tento přípravek očišťuje epiderm od toxinů, odstraňuje únavu svalů, vyživuje organismus minerály a mikročásticemi, odvádí přebytek vody z organismu. Mořské bahno je bohaté také na směs tělu potřebných částic. Aktivní komponenty prochází přes pokožku a pronikají do podkoží. Základem uvolňující relaxační masáže je olej z révových zrnek a výhonků pšenice, které změkčují pokožku. Tento olej zlepšuje obranné a regenerační schopnosti pokožky, přidává pevnost a navrací zářivost. Závěrečná péče zvláčňující emulzí s lehkou konsistencí, jemnou, čerstvou vůní, je rychle vsakována do pokožky. Díky tomu, že obsahuje aktivní mořský komplex, obnovuje a zlepšuje elastičnost pokožky, zvláčňuje vrchní vrstvy pokožky a zachovává účinek na dlouhou dobu. Pokožka se stává hladkou a hebkou, tělo se zpevňuje.

 

 

 

THALASPA - PROGRAM NA HUBNUTÍ A ZPEVNĚNÍ

 

Psoysoyglutei-con-logojpg.jpgrogram na hubnutí se skládá z očištění těla mořskou solí, zábalu z řas a závěrečné masáže krémem na hubnutí. Očišťující mořská sůl obsahuje rozdrcenou mořskou sůl, bohatou na rostlinný hořčík a mikroskopické řasy Laminaria, bohaté na mikro prvky a minerály a rozmarýnový olej, očišťující a tonizující pokožku. Smíchaná s masážním olejem mořská sůl výborně odstraňuje odumřelé buňky a současně nasycuje pokožku potřebnými minerály.

Působí aromaticky díky vysokému obsahu rozmarýnového oleje. Odvádí toxiny a čistí pokožku, odlupuje, odstraňuje nečistoty a mrtvé buňky, hluboce čistí póry, zvyšuje nasycení tkání pokožky kyslíkem, připravuje pokožku k následující léčbě. Vyvinuté zvlášť pro zeštíhlení postavy. Zábaly z řas mají vliv na tukové tkáně, díky vysokému obsahu Fucus vesiculosus, který kromě všeho ostatního přidává pokožce pevnost a elastičnost. Tento přípravek je obohacen řasami Lithothamnium Calcareum, které vyživují organismus vitamíny skupiny B a C, a také změkčují a vyživují pokožku. Po proceduře se pokožka stává velmi hebkou a hladkou. Krém na hubnutí byl vyvinut na korekci postavy. Je v něm spojené působení efektivních komponentů:

- řasy Laminaria Digitata mají silné odvodňovací a zeštíhlující vlastnosti
- výtažek břečťanu snižuje projevy celulitidy a zvyšuje elastičnost pokožky
- éterický olej skořice stimuluje krevní oběh a výživu buněk

Krém na hubnutí proniká do pokožky a dělá pokožku hladkou a hebkou. Podle míry používání krému se projevy celulitidy zmenšují, postava se zeštíhluje.

 

 

 

THALASPA - PROGRAM LEHKÉ NOHY

 

02-17-11-07-40-53-nohyjpg.jpgProgram pro lehké nohy se skládá z očištění nohou mořskou solí, kryogenního zábalu a masáže zvláčňujícím krémem na nohy.

Očišťující mořská sůl obsahuje rozdrcenou mořskou sůl, bohatou na rostlinný hořčík a mikroskopické řasy Laminaria, bohaté na mikro prvky a minerály a rozmarýnový olej, očišťující a tonizující pokožku. Smíchaná s masážním olejem, mořská sůl výborně odstraňuje odumřelé buňky a současně nasycuje pokožku potřebnými minerály. Odvádí toxiny a čistí pokožku, odlupuje, odstraňuje nečistoty a mrtvé buňky, hluboce čistí póry, zvyšuje nasycení tkání pokožky kyslíkem, připravuje pokožku k následující léčbě. Vyvinuté zvlášť pro zeštíhlení postavy.
Kryogenní maska na nohy na základě alginů a řas Laminaria Digitata má dvojitý účinek. Modeluje postavu a současně řeší problém „unavených“ nohou. Díky vysoké koncentraci laminarii maska aktivuje krevní oběh, aktivně působí na cévy, zpevňuje je, nasycuje pokožku potřebnými minerály a mikročásticemi. Řasy aktivně působí na místní usazeniny tuku a celulitidu, přidávají pokožce pevnost, a mentol osvěžuje, uklidňuje a snižuje otoky.

Zvláčňující krém na nohy hluboce vyživuje vrchní vrstvy pokožky díky bohatému obsahu aktivních přísad. Činí pokožku nohou měkkou, hladkou, zklidní po dlouhé procházce.

 

RITUÁLNÍ MASÁŽ SVÍČKOU

02-17-11-10-57-38-svickyjpg.jpgRituální masáž svíčkou je víc než samotná masáž, ale skutečný smyslový aromaterapeutický zážitek.
K této jedinečné proceduře se používají speciálně vytvořené svíčky, které jsou určené k masáži. K dispozici jsou čtyři vonné verze, které odpovídají čtyřem elementům ze znamení zvěrokruhu: VODA - Rak, Štír, Ryby; VZDUCH - Vodnář, Blíženci, Váhy; OHEŇ - Beran, Střelec, Lev; ZEMĚ - Panna, Býk, Kozoroh.
Tato masáž vyživuje a zvláčňuje pokožku, má harmonizující a zvlhčující efekt pro kůži. Exkluzivní vůně svíček zvýší potěšení a efekt z masáže a vytvoří nádhernou atmosféru. Vosk ze svíček je hypoalergenní. Základem všech svíček je mandlový a kokosový olej, bambucké máslo a přírodní aroma.

 

 

BALNEO TERAPIE

Nabízíme Vám zábaly rašelinové, čokoládové, medové a termogenní (z mořských řas).

 

RAŠELINOVÝ ZÁBAL

Rašelinový zábal

Léčebný a tělu prospěšný efekt v podobě jednorázových rašelinových zábalů je prověřen mnoha generacemi. Základním atributem rašelinového média je tepelná setrvačnost a obsah huminových kyselin zajišťuje Ph 3,5.
Působení rašeliny spočívá v termofyzikálních, fyzikálněchemických a biochemických účincích.
Aplikace těchto zábalů pomáhá při odstraňování bolesti reumatického a traumatického původu kloubů a páteře, artrózy, normalizace hybnosti svalů, zvětšení rozsahu pohybu kloubů, snižování obezity a celulitis.

 

 

 

Rozšířili jsme pro Vás nabídku služeb, více informací naleznete na našich nových webových stránkách. ext

 

 

 


 

 

 

 

 
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací