masáže

Masáže a Wellness terapie

Nemáte FLASH prohlížeč.

Novinky


pondělí, 30 listopadu 2015
Připravili jsme pro Vás luxusní VÁNOČNÍ POUKAZY, kterými můžete potěšit své blízké! Více informací Vám rádi poskytneme na tel. čísle 723 351 620. Celý článek...

neděle, 28 června 2015
Speciální balíčky, které se vyplatí!
Nechte se hýčkat a přijďte relaxovat! Dopřejte si pravidelný odpočinek. Speciální balíčky naleznete v sekci Masáže a Wellness -> CENÍK.
Celý článek...

Všechny novinky...
Masáže a Wellness terapie Tisk Email

RELAXAČNÍ A ZÁŽITKOVÉ TERAPIE

KLASICKÉ MASÁŽE

Masáže jsou nejstarším léčebným prostředkem užívaným již po tisíciletí k odstranění bolesti, nastolení dobré nálady a k zotavení svalstva. Představují tedy vhodné obohacení péče o lidské tělo a jeho zdraví.
Jsou velmi prospěšné a mají řadu příznivých účinků! V současné době plné stresu a pracovního vypětí se stávají neodmyslitelnou součástí relaxace.
První z pozitivních účinků spočívá ve zlepšení prokrvení, tím se urychluje přísun kyslíku a živin a současně dochází ke zvýšenému odplavování odpadních látek zadržovaných ve svalech. Urychlujeme tedy celkovou regeneraci organismu. Kromě fyzického působení mají také velmi blahodárný vliv na naši mysl. Dochází k celkovému uvolnění, odstranění únavy a stresu, který je v dnešní hektické době mnohdy příčinami ztuhlého a bolavého svalstva zejména v oblasti šíje a ramen.
Pravidelnou masáží snižujeme nahromaděné napětí, staženým bolavým svalům navracíme zpět jejich pružnost. Po masáži se cítíme mnohem spokojenější a pozitivnější a máme více energie.

Nabízíme Vám masáž zad, šíje, dolních a horních končetin, celotělovou masáž, tělovou masáž, ayurvedskou masáž hlavy, reflexní masáž chodidel, medovou detoxikační masáž, čokoládovou relaxační masáž, masáž lávovými kameny.

 

DETOXIKAČNÍ MEDOVÁ MASÁŽ ZAD

Med se již po tisíciletí používá jako přírodní léčebný prostředek a to nejenom jako součást stravy, ale i při zevní aplikaci ve formě masáži. Při terapii pak jde  o přírodní tekutý med bez chemických přísad. Med se nanese na pokožku a specifickými hmaty (pumpováním, rolováním atd.) se tělo masíruje. Tímto způsobem jsou vysávány toxické látky, které se ukládají hluboko v tělesných tkáních kolem páteře po celou dobu našeho života a přesouvají se na povrch pokožky. Struktura a barva medu při masáži se tak mění podle druhu a množství vyloučených toxinu.

RELAXAČNÍ ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ

Čokoládová masáž

Výjimečnost čokolády byla známá již před více jak 2000 lety. Kakao zabraňuje pronikání volných radikálů. Je harmonizující a jemně stimulující. Theobromin obsažený v kakau působí podobně jako kofein, působí na cévní zakončení v kůži a aktivuje látkovou výměnu. Čokoláda dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopaminu a uvolňovat endorfiny a serotonin, zdroje štěstí. „Čoko terapii“ si musí dopřát všichni ti, kteří potřebují akutně zlikvidovat dlouhodobě nashromážděný stres a únavu.

 

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY

Lávové kamenyMálokterá masáž dokáže navodit takové pocity jako pravě  masáž horkými kameny.
Proto je ve světě tak žádaná. Určitě si dokážete představit příjemné teplo lávových kamenů, které svoji vibrací a teplem ovlivňují energetické dráhy v těle, působí blahodárně na mysl a perfektně uvolňuji zatuhlé svaly.

 

 

 

JEDINEČNÉ WELLNESS A SPA TERAPIE

 

HAMAM - MÝDLOVÝ SEN

 

bathjpg.jpgJde o báječnou, očišťující proceduru proti stárnutí pokožky. Procedura pokožku zbavuje odumřelých buněk, omlazuje ji, tonizuje, zanechává ji neuvěřitelně měkkou a hebkou. Cílem této exotické procedury je dosažení toho, aby pokožka byla omlazená, tonizovaná, neuvěřitelně měkká, hladká a sametová.

Popis procedury

Na předehřátém masážním lůžku je proveden peeling celého těla pomocí lufy navlhčené v teplé mýdlové pěně. Pro zklidnění pokožky je na tělo opět nanášena pěna, ale speciálními tahy pomocí pytlovinového sáčku a dále je prováděna masáž pytlíky naplněnými himálajskými kamínky, které jsou předehřáté v páře. Po odstranění pěny z těla a osušení klienta je provedena relaxační masáž celého těla teplým přírodním arganovým olejem. Pro zjemnění pokožky je procedura zakončena nanesením arganového krému.

 

 

 

 

 

THALASPA - PROGRAM RELAX

___________-124jpg.jpg

Program RELAX se skládá z očištění těla mořskou solí, zábalu z mořského bahna, relaxační

masáže olejem z révových zrnek a výhonků pšenice a závěrečné péče zvláčňující emulzí.

 

Očišťující mořská sůl obsahuje rozdrcenou mořskou sůl, bohatou na rostlinný hořčík a mikroskopické řasy Laminaria, bohaté na mikro prvky a minerály a rozmarýnový olej, očišťující a tonizující pokožku. Smíchaná s masážním olejem, mořská sůl výborně odstraňuje odumřelé buňky a současně nasycuje pokožku potřebnými minerály.

Odvádí toxiny a čistí pokožku, odlupuje, odstraňuje nečistoty a mrtvé buňky, hluboce čistí póry, zvyšuje nasycení tkání pokožky kyslíkem, připravuje pokožku k následující léčbě. Vyvinuté zvlášť pro zeštíhlení postavy. Zábaly obsahují vysoké procento Mořského bahna, které je bohaté na minerální látky a soli. Tento přípravek očišťuje epiderm od toxinů, odstraňuje únavu svalů, vyživuje organismus minerály a mikročásticemi, odvádí přebytek vody z organismu. Mořské bahno je bohaté také na směs tělu potřebných částic. Aktivní komponenty prochází přes pokožku a pronikají do podkoží. Základem uvolňující relaxační masáže je olej z révových zrnek a výhonků pšenice, které změkčují pokožku. Tento olej zlepšuje obranné a regenerační schopnosti pokožky, přidává pevnost a navrací zářivost. Závěrečná péče zvláčňující emulzí s lehkou konsistencí, jemnou, čerstvou vůní, je rychle vsakována do pokožky. Díky tomu, že obsahuje aktivní mořský komplex, obnovuje a zlepšuje elastičnost pokožky, zvláčňuje vrchní vrstvy pokožky a zachovává účinek na dlouhou dobu. Pokožka se stává hladkou a hebkou, tělo se zpevňuje.

 

 

THALASPA - PROGRAM NA HUBNUTÍ A ZPEVNĚNÍ

 

Psoysoyglutei-con-logojpg.jpgrogram na hubnutí se skládá z očištění těla mořskou solí, zábalu z řas a závěrečné masáže krémem na hubnutí.

Očišťující mořská sůl obsahuje rozdrcenou mořskou sůl, bohatou na rostlinný hořčík a mikroskopické řasy Laminaria, bohaté na mikro prvky a minerály a rozmarýnový olej, očišťující a tonizující pokožku. Smíchaná s masážním olejem, mořská sůl výborně odstraňuje odumřelé buňky a současně nasycuje pokožku potřebnými minerály. Působí aromaticky díky vysokému obsahu rozmarýnového oleje. Odvádí toxiny a čistí pokožku, odlupuje, odstraňuje nečistoty a mrtvé buňky, hluboce čistí póry, zvyšuje nasycení tkání pokožky kyslíkem, připravuje pokožku k následující léčbě. Vyvinuté zvlášť pro zeštíhlení postavy. Zábaly z řas mají vliv na tukové tkáně, díky vysokému obsahu Fucus vesiculosus, který kromě všeho ostatního přidává pokožce pevnost a elastičnost. Tento přípravek je obohacen řasami Lithothamnium Calcareum, které vyživují organismus vitamíny skupiny B a C, a také změkčují a vyživují pokožku. Po proceduře se pokožka stává velmi hebkou a hladkou. Krém na hubnutí byl vyvinut na korekci postavy. Je v něm spojené působení efektivních komponentů: - řasy Laminaria Digitata mají silné odvodňovací a zeštíhlující vlastnosti, - výtažek břečťanu snižuje projevy celulitidy a zvyšuje elastičnost pokožky, - éterický olej skořice stimuluje krevní oběh a výživu buněk. Krém na hubnutí proniká do pokožky a dělá pokožku hladkou a hebkou. Podle míry používání krému se projevy celulitidy zmenšují, postava se zeštíhluje.

 

 

 

THALASPA - PROGRAM LEHKÉ NOHY

 

02-17-11-07-40-53-nohyjpg.jpgProgram pro lehké nohy se skládá z očištění nohou mořskou solí, kryogenního zábalu a masáže zvláčňujícím krémem na nohy.

Očišťující mořská sůl obsahuje rozdrcenou mořskou sůl, bohatou na rostlinný hořčík a mikroskopické řasy Laminaria, bohaté na mikro prvky a minerály a rozmarýnový olej, očišťující a tonizující pokožku. Smíchaná s masážním olejem, mořská sůl výborně odstraňuje odumřelé buňky a současně nasycuje pokožku potřebnými minerály. Odvádí toxiny a čistí pokožku, odlupuje, odstraňuje nečistoty a mrtvé buňky, hluboce čistí póry, zvyšuje nasycení tkání pokožky kyslíkem, připravuje pokožku k následující léčbě. Vyvinuté zvlášť pro zeštíhlení postavy. Kryogenní maska na nohy na základě alginů a řas Laminaria Digitata má dvojitý účinek: současně modeluje postavu a řeší problém „unavených“ nohou. Díky vysoké koncentraci laminarii, maska aktivuje krevní oběh, aktivně působí na cévy, zpevňuje je, nasycuje pokožku potřebnými minerály a mikročásticemi. Řasy aktivně působí na místní usazeniny tuku a celulitidu, přidávají pokožce pevnost, a mentol osvěžuje, uklidňuje a snižuje otoky. Zvláčňující krém na nohy hluboce vyživuje vrchní vrstvy pokožky díky bohatému obsahu aktivních přísad. Činí pokožku nohou měkkou, hladkou, zklidní po dlouhé procházce.

 

 

RITUÁLNÍ MASÁŽ SVÍČKOU

02-17-11-10-57-38-svickyjpg.jpgRituální masáž svíčkou je víc než samotná masáž, ale skutečný smyslový aromaterapeutický zážitek. K této jedinečné proceduře se používají speciálně vytvořené svíčky, které jsou určené k masáži. K dispozici jsou 4 vonné verze, které odpovídají 4 elementům ze znamení zvěrokruhu - VODA, VZDUCH, OHEŇ, ZEMĚ.

VODA - Rak, Štír, Ryby. VZDUCH - Vodnář, Blíženci, Váhy.OHEŇ - Beran, Střelec, Lev. ZEMĚ - Panna, Býk, Kozoroh. Tato masáž vyživuje, zvláčňuje pokožku, má harmonizující a zvlhčující efekt pro kůži. Exklusivní vůně svíček zvýší potěšení a efekt z masáže a vytvoří nádhernou atmosféru. Vosk ze svíček je hypoalergenní a základem všech svíček je mandlový a kokosový olej,bamacké máslo a přírodní aroma.

 

 

 

 

 

BALNEO TERAPIE

Nabízíme Vám zábaly rašelinové, čokoládové, medové a temogenní (z mořských řas).

 

RAŠELINOVÝ ZÁBAL

Rašelinový zábal

Léčebný a tělu prospěšný efekt v podobě jednorázových rašelinových zábalů je prověřen mnoha generacemi.
Základním atributem rašelinového média je tepelná setrvačnost a obsah huminových kyselin zajišťuje PH 3,5.
Působení rašeliny spočívá v termofyzikálních, fyzikálněchemických a biochemických účincích.
Aplikace těchto zábalů pomáhá při odstraňování bolesti reumatického a traumatického původu kloubů a páteře, artrózy, normalizace hybnosti svalů, zvětšení rozsahu pohybu kloubů, snižování obezity a celulitis.

 

 

 

 


 

 

 

 

 
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací